Mūsu REINFORCE izstrādes komanda izveidoja ērtu, mājas apstākļos lietojamu attīrīšanas produktu, kura izmantošanai nav nepieciešams ūdens. Tas satur mitrinošus komponentus, kas viegli, droši un efektīvi noņem netīrumus, traipus un taukus, padarot automašīnas virsmu tīru, pārklātu un aizsargātu katrā reizē.

PAR MUMS STĀSTA

APSTIPRINĀTS!

NO INDUSTRIJAS PROFESIONĀĻIEM

TWX® Auto Exterior līdzekli ir izveidojuši un laboratorijā testējuši automašīnas apkopes profesionāļi no visas pasaules. Neviens cits hermētiķis nespēj vienlaikus tīrīt, piešķirt PIEŠĶIR, pārklājumu un aizsardzību. REINFORCE to spēj!

PIERĀDĪTI REZULTĀTI

BALSTOTIES UZ CITU AUTO MĪĻU PIEREDZI!

Gatis Salenieks Izmantoju šo līdzekli savai kravas automašīnai, kas ikdienā tiek apšļakstīta ar daudz dubļiem un brauc cauri daudzām šaurām takām. Virsma kļuva ļoti gluda un vieglāk tīrāma. Produkts gan nenoņēma visus mazos zaru skrāpējumus, bet kopumā esmu ļoti apmierināts ar šo produktu. :)
Patīk · Atbildēt· 1h
43
Raitis Strods Tieši tas, ko meklēju. Es atjaunoju sava BMW izskatu pavisam citā līmenī. Tiklīdz es ar to devos ielās, saņēmu vairākus komplimentus. Produkts arī lieliski smaržo. Man nav nekā slikta, ko pateikt par TWX® Auto Exterior. Es izmēģināšu vēl citus šī zīmola produktus. Liels paldies!
Patīk · Atbildēt · 3h
134
Lauris Jansons Vispirms salīdzināšanai es uzklāju vasku, un pēc tam virsū TWX® Auto Exterior. Pēc tā virsma kļuva vēl gludāka un spīdīgāka. Izsmidzinot mazu daudzumu mitrā drānā un uzklājot uz sausas virsmas, produkts kalpo ilgi.
Patīk · Atbildēt · 1d
37

KĀDS IR

TWX® Auto Exterior NOSLĒPUMS?

Aerosolā ir iestrādāta jauna polimēru formula, kas ļauj tīrīt automašīnas bez ūdens un ātri piešķirt tām PIEŠĶIR! Ļaujot VIENĀ lietošanas reizē veikt mazgāšanu, piešķirt PIEŠĶIRun uzklāt aizsargkārtu!

Iegādājieties TWX® Auto Exterior šodien!

Vai jūs esat automašīnas apkopes profesionālis vai vienkārši meklējat efektīvu tīrīšanas līdzekli savam personīgajam auto, TWX® Auto Exterior ir lielisks produkts ikvienam, kurš vēlas par pieņemamām cenām redzēt labus rezultātus.

Izvēlēties komplektu

2 + 1 iepakojums par velti
BEZMAKSAS PIEGĀDE

1 iepakojums
+ €5.00 PIEGĀDE

3 + 2 iepakojumi par velti
BEZMAKSAS PIEGĀDE

Pieczvaigžņu atsauksmes no klientiem

Saglabāt €34.00

€34.00 (50% ATLAIDE)

Vecā cena: €68.00

14 dienu naudas atmaksas garantija

Mēs vēlamies, lai jūs būtu 100% apmierināti ar visiem TWX Auto pirkumiem. Tādēļ, ja jūs neapmierina iegādātie produkti, mēs atmaksāsim jūsu naudu pilnā apmērā vai piedāvāsim maiņu. Šādā gadījumā jums jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu un pēc tam jāatgriež sūtījums.

Jautājumi? Esam sagatavojuši atbildes!

TWX® Auto Exterior ir bezūdens tīrītājs, krāsas hermētiķis un aizsargkārtas polimērs, kas viss ir apvienots vienā ērti lietojamā aerosolā. Vaskam nav tik ļoti izteikta automašīnas virsbūves aizsardzība. TWX® Auto Exterior ir daudzpusīgākais tirgū pieejamais produkts, kas PIEŠĶIR daudz vairāk kā tikai virsbūves aizsardzību.

Emulģēšanas procesā TWX® Auto Exterior sastāvdaļas iekapsulē un ieeļļo netīrumus, padarot tos viegli noņemamus. Kad netīrumi ir ieeļļoti, tie pieķeras pie mikrošķiedras auduma, nevis paliek uz slidenas virsmas.

TWX® Auto Exterior līdzekļa sastāvā ir īpaša polimēru kombinācija, kas veido slidenu, spīdīgu apdari un aizsargkārtu, uz kuras nepaliek ūdens nogulsnes, ceļa netīrumi utt. Parastie vaski un krāsas hermētiķi nePIEŠĶIR tādu pašu aizsardzības līmeni, un to noturība ilgst vien dažas nedēļas. TWX® Auto Exterior noturība ilgst mēnešus, nevis nedēļas.

Izmantojot TWX® Auto Exterior, sekojot norādījumiem, tas noņems netīrumus no automašīnas virsmas bez švīkām.

Nē, tieši otrādi – tas ir paredzēts automašīnas krāsas pārklāšanai un aizsardzībai.

Pārklājums parasti ilgst līdz 6 mēnešiem, atkarībā no apkārtējās vides ietekmes. Ikdienas autovadītājam mēs iesakām lietot produktu vismaz reizi mēnesī, lai transportlīdzeklis būtu optimāli aizsargāts. Tomēr, ja vēlaties saglabāt pēc iespējas labāku PIEŠĶIRun aizsardzību, to ieteicams lietot reizi nedēļā!

Tas ir atkarīgs no laika apstākļiem un vietas, kur tiek novietota automašīna. Ja uz virsbūves nonākušais ūdens pārstāj veidot lodītes, tad ieteicams atkārtoti pārklāt.

Jā, to var lietot tiešos saules staros. Mēs tomēr iesakām to uzklāt ne pārāk augstā temperatūrā, jo produkta iedarbība ir visefektīvākā uz atdzesētas virsmas. Pirms lietot produktu, labāk ir ļaut virsmai atdzist.

Produkts efektīvi aizsargā jebkuru virsmu pret intensīvajiem UV stariem, sveķiem, ūdens nogulsnēm, kukaiņu vai putnu izkārnījumiem, sāli un reaģentiem. Tas pilnībā neatvaira putekļus, ziedputekšņus u.tml., bet krietni atvieglo to tīrīšanu.

To var mēģināt darīt. Rezultāts ir atkarīgs no tā, kas švīkas izveidoja un cik dziļi tās atrodas caurspīdīgajā slānī…

TWX® Auto Exterior produktu var izmantot ūdens plankumu noņemšanai. Tomēr kaļķaina ūdens un skābo lietu plankumus ir grūtāk noņemt, un tie var prasīt papildu piepūli. Mēs iesakām notīrīt no virsmas visus netīrumus pirms pirmo reizi lietot produktu (ieskaitot tos, ko neizraisīja ūdens). TWX® Auto Exterior novērš kaļķaina ūdens nogulšņu veidošanas uz automašīnas krāsotās virsmas.

Mēs lepojamies, ka piedāvājam augstas kvalitātes automašīnu kopšanas produktus, kas ir pilnīgi videi draudzīgi. Visi līdzekļi ir bez toksiskām sastāvdaļām, kas ir 100% bioloģiski noārdalāmi. Tie nesatur arī stipras skābes vai smagos šķīdinātājus, un tie ir 100% brīvi no fluorūdeņražskābes un sērskābes. Tādēļ nomazgājot produktu, tā nonākšana kanalizācijā nav kaitīga.